Autodíly Škoda
Oleje a maziva Castrol
Brzdové díly Ferodo
Novinky

Sortiment

Světlomet Octavia Lem blatníku Felicia

Karosářské díly
Blatníky, prahy, nárazníky, lemy ...

Náš sortiment karosářských dílů tvoří výlisky hlavních částí karoserie na vozy Š100 - 110, Škoda 105 - 120, Škoda Favorit - Forman, Škoda Felicia, Octavia, Fabia Kromě hlavních výlisků nabízíme také široký sortiment reparačních plechů jako jsou lemy blatníků, části podběhů prahy apod. Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a většina je opatřena povrchovou úpravou - kataforezou. Takto upravené díly není třeba před montáží odmašťovat a natírat základovou barvou.
Do karosářských dílů patří ale mimo jiné také nárazníky, světlomety, směrovky, mlhovky, ochrané lišty, mřížky nárazníků, masky a spousta dalších dílů.

Díl výfuku Felicia Díl výfuku Felicia

Výfuky
Tlumiče, vlnovce, spojovací materiál ...

Kvalitní výfuky významného českého výrobce Tyll, vyráběné moderními technologiemi a v souladu s přísnými normami. Výfuky Tyll jsou dvouplášťové konstrukce z pohliníkovaného plechu, zaručující dlouhou životnost. V našem sortimentu naleznete především výfuky Tyll pro vozy Škoda, ale můžeme zajistit také výfuky pro zahraniční vozy.

Brzdové obložení Ferodo

Brzové komponenty
Destičky, čelisti, trubky, hadice ...

Značkové brzdové kotouče, brzdové segmenty, čelisti, a obložení spojek firmy Ferodo, ale také další nezbytné díly jako např, brzdové trubky a hadice, hlavní a pracovní brzdové válce, spojovací a upevňvací materiál, lana ruční brzdy apod.

Olejový filtr Mann Filter

Filtry
Olejové, vzduchové, palivové, kabinové ...

MANN-FILTER je obchodní značkou německého nadnárodního koncernu MANN+HUMMEL GMBH, který se zabývá výrobou mnoha typů filtrů a filtračních vložek pro spalovací motory, hydraulické systémy a jiné průmyslové použití.Jeho produkty používá řada renomovaných firem, např. Volkswagen Group.Produkce je certifikována dle norem ISO 9001, QS - 9000, VDA 6.1.

Motorový olej Mogul 5W-40

Oleje a maziva
Motorové a převodové oleje, vazelíny...

V sortimentu olejů a maziv u nás můžete nalézt výrobky značek Castrol, Paramo, Mogul. Od motorových olejů přes převodové až po speciální oleje např. hydraulické. Dále také vazelíny, konzervační oleje, silikonové oleje a další

Zapalovací svíčka Brisk

Zapalovací a žhavící svíčky
Zapalovací a žhavící svíčky, kabely koncovky ...

Zapalovací a žhavící svíčky české firmy Brisk. Firma Brisk má za sebou dlouhou historii a nejen díky tomu může nabídnout vynikající kvalitu a zároveň rozumnou cenu. O kvalitě svíček Brisk svědčí mimo jiné také to, že firma byla vybrána jako dodavatel do prvovýroby Renault-Dacia, GM, SEAT, Škoda.
Několik řad zapalovacích a žhavících svíček od běžných, přez plynové, pro zahradní techniku, motocyklové až po tuningové umožňuje pokrýt téměř celý vozový park.

Autobaterie Varta Black Dynamic Autobaterie Varta Blue Dynamic Autobaterie Varta Silver Dynamic

Autobaterie
Autobaterie, motobaterie ...

Nabízíme široký sortiment baterií pro osobní, dodávkové a nákladní vozy, stavební a zemědělskou techniku a motocykly. Špičkové akumulátorové baterie připravené k okamžité montáži do Vašeho vozidla.

Silver Dynamic

SILVER dynamic Maximální výkon pro maximální nároky. Baterie řady VARTA SILVER dynamic určují nová měřítka na trhu a v současné době dokonce převyšuje požadavky mezinárodních výrobců aut. Spolehlivé zásobení i při nadprůměrně vysoké spotřebě energie, vysoký výkon při studeném startu (520-920 A) i za extrémních klimatických podmínek a nejvyšší rezervní kapacity (52-110 Ah) činí z této zásobárny energie vrcholný produkt tria VARTA dynamic.

Blue Dynamic

BLUE dynamic Je neprodávanější řadou na trhu s náhradními autobateriemi. To je dobrý důvod pro prezentaci nástupkyně na ještě vyšším stupni vývoje. BLUE dynamic svou výkonností odpovídá, nebo dokonce předčí původní vybavení. BLUE dynamic poskytuje při kapacitě až do 95 Ah mimořádnou bezpečnost a dostatečnou kapacitu i při náročnějším elektronickém vybavení a je tak všestrannou baterií s pokrytím velké části trhu. To platí i pro specifické rozměry baterií pro asijské vozy.

Black Dynamic

BLACK dynamic Kvalitu v tomto případě získáte za velmi dobrou cenu. To umožňuje získat náhradu, která je náklady přiměřená stáří a hodnotě vozidla. Nový BLACK dynamic je proto ideální baterií pro starší, menší vozy, které mají méně dodatkových spotřebičů a tím také nižší potřebu energie. Je samozřejmé, že VARTA svou inovativní technologií přesto nadchne. Ostatně VARTA je značka, která byla instalována i v novém vozidle, a která je schopna vyhovět nejvyšším nárokům.

Nabíječka Einhell BT-BC 8 Nabíječka Telwin Leader 220 Nabíječka DBA 03 Euro Nabíječka Gys 120

Nabíječky
Nabíjecí, startovací a udržovací přístroje ...

Einhell

Nabíječky baterií Einhell jsou spolehlivé a vyzkoušené mnohoúčelové přístroje pro všechny typy olověných baterií. S několika přístroji, určenými pro nejrozmanitější druhy baterií v průmyslu, dílnách,řemeslech, zemědělství a pro soukromou potřebu se prezentuje firma Einhell jako přední výrobce v technologii a užité technice. Nabíječky Einhell se vyznačují vysokou technickou úrovní a jednoduchou obsluhou. Od nejmenšího nabíjecího přístroje až k elektronické startovací nabíječce pro náročné dílny pro nákladní vozy je do vložena do všech výrobků více jak 25-ti letá zkušenost techniků a inženýrů firmy Einhell.

Telwin

Nabíjecí a startovací zdroje Telwin - Nabíjecí a startovací zdroje řady LEADER jsou vhodné k nabíjení akumulátorů osobních, nákladních a užitkových vozidel s kapacitou akumulátoru do 300 Ah. Mají ochranu proti přetížení a přepólování baterie. Přepínatelný výstup pro standartní a rychlé nabíjení ( BOOST ). Pomocné startování motorů osobních automobilů nebo motorů nákladních automobilů v závislosti na zvoleném typu zdroje. Nabíjecí a startovací zdroje řady DYNAMIC jsou vhodné k nabíjení akumulátorů nákladních automobilů a pracovních strojů s možností pomocného startování jejich motorů. Možnost volby nabíjecího proudu přepínačem. Zdroje jsou vybaveny ochranou proti přetížení a proti přepólování.

DBA

Udržovací dobíječe baterií DBA 03 a DBA 06 jsou určeny k dobíjení olověných startovacích akumulátorů.
Dobíječe eliminují samovybíjení olověných akumulátorů, které činí 1 -2 % jmenovité kapacity denně. Toto samovybíjení se zvětšuje se stářím baterie a rovněž narůstá při nízkých teplotách. Při odstaveném vozidle tedy dochází ke ztrátě kapacity, snížení životnosti akumulátoru a po delší době k problémům se startem. Pravidelným používáním dobíječe ( nejen v zimě ) se významně prodlužuje doba životnosti akumulátoru. Dobíjení je realizováno malým proudem, takže není potřeba akumulátor vyndávat z vozu, elektrolyt se zbytečně nevaří a nevypařuje se do okolí. Dobíječ je tedy možno nechat dlouhodobě připojen k akumulátoru.

GYS

Nabíječky francouzkého výrobce se vyznačují výbornou kvalitou a skvělými parametry. Sortiment nabíječek pokrývajících veškeré potřeby od běžného domacího použití až po náročné použití např. pro servisy. Nabíječky GYS umožňují nabíjet kromě klasických kyselinových akumulátorů, také akumulátory gelové. Díky elektronicky řízenému dobíjení dokáží pracovat také jako udržovací nabíječky.

Autorohože Autokosmetika a chemie Bateriové svorky

Autodoplňky a příslušenství
Nosiče, autokosmetika, bateriové svorky ...

Naše firma je autorizovaným smluvním prodejcem akciové společnosti GUMÁRNY ZUBŘÍ, která vyrábí široký sortiment autorohoží vhodných do všech typů osobních a dodávkových vozidel. V nabídce jsou jak speciální autorohože pro vozy Felicia, Octavia, Fabia tak i univerzální autorohože v několika velikostech a provedení do ostatních vozidel.

Nesmíme zapomenout také na nabídku auotokosmetiky jako např. leštěňky, šampóny čističe pneumatik nebo motorů, čistič čalounění a interiérových plastů apod. Z další autochemie jmenujme např. brzdové kapaliny, nemrznoucí směsi do chladičů, přísady do paliva, tmely na výfuky a mnoho dalších přípravků.

Nabídnout Vám můžeme také střešní nosiče Hakr. Střešní nosiče firmy Hakr se vznačují kvalitním zpracováním a příznivou cenou. Sortiment střešních nosičů dokáže pokrýt vetšinu požadavků trhu. Od základních střečních nosičů, nosičů kol nebo lyží až po střešní boxy. Nosiče se vyrábí v klasickém ocelovém provedení, nebo v modernější hliníkovém.

Bateriové svorky. To je další druh zboží z širokého sortimentu který u nás naleznete. Bateriová svorka je jednou ze základních součástek na které závisí bezbroblémová funkce elektrické soustavy vozu. Bateriová svorka by měla být z kvalitních materiálů, které nepodléhají korozi a měla by zajišťovat spolehlivé spojení pólového vývodu baterie s elektrickou soustavou. Špatné bateriové svorky mohou významě negativně ovlivňovat funkci celého elektrického systému. Z toho důvodu se nevyplatí na bateriových svorkách příliš šetřit a je lepší si vybrat kvalitní výrobek z kvalitních materiálů jako např. mosaz.

Přívěsový kloub Uzávěr bočnice a kotvící oko Koncové světlo na přívěsný vozík

Díly na přívěsné vozíky
Blatníky, klouby, světla ...

Blatníky na přívěsné vozíky nabízíme v plastovém provedení nebo z pozinkovaného plechu a to ve velikostech pro 13" a pro 14" kola v pozinkovaném provedení také 8". Dále v naší nabídce můžete nalézt např. uzávěry na bočnice, přívěsové klouby ve spoustě provedení, ať už jsou to klouby na kulatou oj nebo na hranatou v různých rozměrech. Nesmíme zapomenout ani na vidlice i zásuvky na el. připojení vozíků, dále např. osvětlení, odrazky a pod.

Při tvorbě těchto stránek bylo čerpáno z propagačních materiálů výše uvedených firem.
Použitá loga jsou registrované ochranné známky.